KohviplekkHommik, sa ajad selga hommikumantli, varba otsa kulunud sussid ning sammud jalgu lohistades köögi poole. Enne hommikukohvi ei alga ükski päev.

Tuleb tuttav ette? Minule ka.

Paleo osas on kohvi joomine ok, kui piirdud paari-kolme tassiga päevas. Ei pea isegi must kohvi olema. Kuid siin on üks aga.

Kohvisõltlased, nagu näiteks sina ja mina, jagunevad laias laastus kaheks.

On need, kes naudivad kohvi – selle röstine lõhn ja hõrk maitse on neile elamus. Nemad eelistavad kohvi juua mustalt.

Ja siis on need, kes joovad kohvi koore ja suhkruga, vahel lisavad ka mett või siirupit. Nende igapäevasesse sõnavarra kuuluvad sellised sõnad nagu cappuccino, latte ja macchiato. Nad teavad, mis imeasi on “vanilla mocca frappacino”.

Kui sa kuulud teise gruppi, siis tõenäoliselt ei ole sa sõltuvuses kohvist, vaid kõigest muust, mida sa kohvi sisse paned. Sulle meeldib hoopis suhkur, vahukoor, mesi ja shokolaad.

See on kohvimaitseline magustoit, mida sa kohviks nimetad.

Sa ei nimeta ju kartulikrõpse aedviljadeks, või mis?

Veel artikleid just sinule ...

Vassili lugu: Oma muredele lahendust otsides avastasin enda ... Umbes 2 aastat tagasi (2011) alustasin ma oma söögi ja elustiili muutmisega. Selleks oli kolm peamist põhjust: 1. pidev väsimus (kroonil...
Hakklihamuffinid Seekord siis kastani- ja viinamarjaseemnejahust muffinid, täidiseks pirprane veisehakkliha. Ei olnud üldse plaanis jahudega eputada, kodu...
Kas praadimine vähendab toidu toiteväärtust? Lühike vastus on, et jah, eks ta muidugi vähendab. Kuumtöötlemine võib küll teha toitu kergemini seeditavaks, aga samas on sinna sisse pr...
Mustikamuffinid Ilmselgelt võib viinamarjaseemnejahu asemel midagi vähem-eksootilist kasutada.

Kas sa paleo uudiskirjaga juba oled liitunud?

Tahad teada kui oleme midagi huvitavat kirjutanud?

Imelihtne – liitu Paleo uudiskirjaga. Saadan ainult asjalikku infot ja usaldust ei kuritarvita.

Sips ja valmis.

Hurraa! Oledki liitunud. Palun lisa oma postkastis uudiskiri@paleo.ee usaldusväärsete saatjate hulka, muidu võib mõni kiri rämpsposti kausta end peita.

Share This