RAAMAT: Paleo dieet

Loren Cordain

Paleo toitumise tuntumaid eestkõnelejaid maailmas, Colorado ülikooli emeriitprofessor Loren Cordain usub, et astudes toiduvalikus ajas tagasi, astume hoopis sammu edasi – suudaksime viia kontrolli alla kehakaalu ning parandada tervist ja enesetunnet.

Selle populaarse raamatu eesmärk on lihtne: näidata, et paleo dieet on toitumisviis, mis sobib loomupäraselt kokku meie organismi geneetilise talitlusega. Raamatu esimeses osas selgitatakse, mida meie muistsed eelkäijad sõid ehk siis paleo toitumise põhitõdesid; teises osas käsitletakse kehakaalu langetamist ja haiguste ennetamist ning ravi õige toidumenüü valikul; kolmandas osas on lisaks paleo kui elustiili kirjeldusele ka üle 100 näidisretsepti.

Loe lähemalt

Paleo stardipakett (näidismenüü + koolitusvideo + e-kursus)

Paleo stardipakett sisaldab kogu vajaliku info paleo dieedi teoreetilisest ning praktilisest küljest.

  • Paleo koolitusvideo
  • 30 päeva väljakutse e-kursus
  • Paleo 4 nädala menüü

Loe lähemalt

30 päeva paleo väljakutse e-kursus

30 päeva paleo väljakutse on esimene samm paleo elustiiliga alustamiseks. Tihti tehakse aga alguses vigu, sest uut infot on väga väga palju. Selleks, et sa esimeste tagasilöökide peale kohe käega ei lööks, olengi kokku pannud paleo 30 päeva väljakutset toetava e-kursuse. Teemad on huvitavad ning annavad vastuse küsimustele, mis sul võivad kuu aja jooksul tekkida. Sa ei pea näpuga järge ajama, aga loodan anda sulle õige suuna. Sa oled valmis muutuma ja sellega on kõige suurem ning tähtsam samm tehtud!

Loe lähemalt

4 nädala näidismenüü

4 nädala paleo näidismenüü, mida järgides võid üllatuda, kui lihtne on muuta oma toidulaud tervislikuks, mitmekesiseks ja muljetavaldavaks. Menüüst leiad erinevaid paleo suppe, praade, wokke, kastmeid, smuutisid, magustoite (ma olen lisanud isegi ühe tordi).Kõik retseptid on koguseliselt 4-le inimesele.

Loe lähemalt

Koolitusvideo: Haara kontroll oma tervise üle

Kui sa päris koolitustele mingil põhjusel ei jõudnud, siis nüüd on sul hea võimalus saada 3 tunnisest koosviibimisest pooleteisttunnine kokkuvõte ja seda arvuti tagant lahkumata. Koolitus on mõeldud sulle, kui soovid süüa tervislikult ja seeläbi elada tervelt vanaduspõlveni; või langetada kaalu loomulikul viisil, kaloreid lugemata.

Loe lähemalt

Share This