Allahindlus!

RAAMAT: PALEO DIEET (Loren Cordain)

Ostukorv >

Paleo toitumise tuntumaid eestkõnelejaid maailmas, Colorado ülikooli emeriitprofessor Loren Cordain usub, et astudes toiduvalikus ajas tagasi, astume hoopis sammu edasi – suudaksime viia kontrolli alla kehakaalu ning parandada tervist ja enesetunnet.

Söö liha ja kala, juur- ja puuvilju, loobu teravilja- ja piimatoodetest, nagu tegid meie kauged eellased vanemal kiviajal – ning oled terve kui purikas! Nii lubab paleo dieet, mis on viimasel viiel aastal olnud kindlasti üks tähelepanuväärsemaid dieete maailmas  (2013. aastal oli enim guugeldatud dieete).

Selle populaarse raamatu eesmärk on lihtne: näidata, et paleo dieet on toitumisviis, mis sobib loomupäraselt kokku meie organismi geneetilise talitlusega. Raamatu esimeses osas selgitatakse, mida meie muistsed eelkäijad sõid ehk siis paleo toitumise põhitõdesid; teises osas käsitletakse kehakaalu langetamist ja haiguste ennetamist ning ravi õige toidumenüü valikul; kolmandas osas on lisaks paleo kui elustiili kirjeldusele ka üle 100 näidisretsepti.

Original price was: €19.90.Current price is: €15.90.

9 laos

PayPal  Pangaülekanne  

Kirjeldus

Autor: LOREN CORDAIN
Raamatu kaas: Kõvad kaaned
Lehekülgi: 320
Ilmumisaeg: 29.09.2014
Tõlkija: Kersten Lehismets

Lisainfo

Kaal 0.8 kg
Mõõtmed 30 × 20 × 4 cm