Paleoklubi

Optimaalne kaal ja hea tervis läbi päris toidu.

Saame kokku igal kolmapäeval.

"Olen paleoklubist motivatsiooni ja tuge saanud selle. 14 nädalaga on kaalust kadunud 10,5 kg!"

Helen

"Ma saan lõpuks puhata toidupäevikute kirjutamisest! Naudin seda, et ei pea arvutama! Pool elu olen kaloreid lugenud. Ja nüüd - ei pea! Kaal aga läheb alla!"

Elle

"Paleoklubi distsiplineerib - korra nädalas kohal käies püsin rajal."

Eneken

"Jala veresooned on häbenema hakanud ja neid ei ole enam jalgade peal näha. Lisaks on naha pealt kadunud pruunid plekid. Eriti palju ja tihedalt oli neid varem jalgadel."

Leida

Paleoga alustajatel on tihtipeale n-ö juhe koos või siis nurjavad argimere lained häid kavatsusi. Ja ka pikaajalistel paleosõpradel oleks vahel hea teiste omasugustega korraks maha istuda ja omi rõõme-muresid jagada. Facebooki jutunurk on selleks küll tore, aga see ei ole alati päris see. Tuleb see sulle tuttav ette? Oled vahel tundud, et toest jääb puudu. Et motivatsioon raugeb või ideed saavad otsa. Või teisisõnu …

Kas midagi järgnevast käib sinu kohta?

Z
Soovid elada terve ning elujõulisena kõrge vanaduspõlveni?
V
Sul on kõrini dieetidest, mis ei toimi või toimivad vaid ajutiselt?
Z
Soovid elada terve ning elujõulisena kõrge vanaduspõlveni?
V
Tahad alustada paleo 30 päeva väljakutsega, kuid sul on küsimusi või vajad abi selle kõige tähtsama, esimese sammu, tegemiseks?
V
Soovid vältida vigu, mida teevad paljud teised, kes alles alustavad paleo toitumisega?
V
Soovid kohtuda uute mõttekaaslastega?
Kui tundsid end kasvõi ühes punktis ära, siis paleoklubist võiks sulle abi olla.

Mis toimub paleoklubis?

Lihtne on eeldada, et paleoklubi on vaid kaalulangetamise koht. Tegelikult on esikohal siiski tervis. Kaalu saab paleoklubis edukalt langetada (või tõsta) küll, aga esiplaanil on siiski tervis. Formaadilt on paleoklubi eelkõige tugigrupp. Võtame iga nädal ette mõne praktilise ja vajaliku paleo teema ning räägime selle omavahel selgeks. Lisaks jagame ühiseid rõõme ja muresid ning jagame üheskoos nippe. Loomulikult käivad paleoklubi juurde asjalikud ja praktilised materjalid, mida koju kaasa võtta. Klubijuht aitab sul seada isiklikke eesmärke järgmisteks nädalateks, vastab küsimustele ja toetab harjumuste muutmisel. Jagame sinuga ka näidisretsepte ja -menüüsid, et sul lihtsam oleks. Vaata vaid paleoklubi materjale. Kas pole lahedad?

Mis maksab?

See küsimus on sul ilmselt juba mõttest läbi käinud. Tõepoolest, paleoklubi on tasuline. Seega, keerutamata …

Hind

Paleoklubis osalemise tavahind on 10€, ei mingeid lepingulisi kohustusi, liitumistasusid ega varjatud kulusid.

Tahad soodsamalt?

Sul on võimalus iga kord üks sõber paleoklubiga liituma kutsuda. Selliselt on osalustasu teie kahe peale ikka 10€, jagage kulud endi vahel, kuidas heaks arvate.

100% raha tagasi garantii

Kui sa leiad, et sa pole paleoklubist abi saanud, siis saad oma raha 100% tagasi. Sa ei riski mitte millegagi.

Kus ja millal?

Igal kolmapäeval, kell 18:00

Võrratu Liana Vahtra eestvedamisel toimub paleoklubi igal kolmapäeval. Tule lihtsalt kohale. Uksed teeme lahti juba pool tundi varem. Kalev Spa ümber on parkimisvõimalusi ja ilmselgesti saab sinna ka auto-bussi-trammi-laevaga üsna lähedale.

Liana Vahtra

klubijuht

Paleoklubi

Kalev Spa Aia 18, 10111 Tallinn

Kalev Spa

Share This