Saavuta oma elu parim tervis ning kehakaal kaloreid lugemata

Hei, Ardi siin.

Ammu ammu aega tagasi lubasin lagedale tulla paleo koolitusvideoga ning nüüd on see lõpuks valmis. Kui sa aprillis toimunud koolitustele mingil põhjusel ei jõudnud, siis nüüd on sul hea võimalus saada 3 tunnisest koosviibimisest pooleteisttunnine kokkuvõte ja seda arvuti tagant lahkumata.

Koolitusvideo

Koolitus on mõeldud sulle, kui soovid süüa tervislikult ja seeläbi elada tervelt vanaduspõlveni; või langetada kaalu loomulikul viisil, kaloreid lugemata.

Telli paleo koolitusvideo endale või kingiks

Kui midagi järgnevast käib sinu kohta, võiks paleo dieet sulle huvi pakkuda:

 • Kulutad üle mõistuse palju raha ravimitele.
 • Soovid kaalu langetada loomuliku viisil ilma kaloreid lugemata.
 • Akne, allergiad või psoriaas ei lase normaalselt elada.
 • Sulle öeldakse, et näed oma ea kohta vanem välja.
 • Sul on kõrge veresuhkur, kolesterool või vererõhk.
 • Sul on diabeet või omad selleks soodumust.
 • Kannatad jõupuuduse, liigese või närvivalude käes.
 • Sul on seedehäired: kõrvetised, reflux, kõhu kinnisus või lahtisus.
 • Kahtlustad toiduallergiat, aga sina ega su arst ei tea põhjust.
 • Stress rikub suhteid kodus ja tööl.
 • Mälu veab alt ja mõtetel puudub teravus.
 • Sul on pidev väsimus ja unepuudus.
 • Pidev magusaisu või tunne, et „tahaks midagi head, aga ei tea mis see oleks.“
 • Tahad, et oleksid terve ja aktiivne ka 20 ja enama aasta pärast.

Kui sa ei tea, mis on paleo, siis…

Paleo dieet on lähenemine toitumisele läbi evolutsioonilise bioloogia, mis tähendab inimkeeli, et meie – inimloomad – peaksime sööma toitu, mida me evolutsiooni jooksul oleme kohanenud sööma. Paleo dieet õpetab meid sööma PÄRIS toitu (ja vältima toidulaadseid tooteid).

Põhjus, miks 2012 aasta kevadel paleo.ee veebileht ilmavalgust nägi ning aasta hiljem paleo koolitustesarjani viis, ongi minu enda kogemus paleo dieediga. Nimelt sain ma paleo abil kolme kuuga psoriaasist lahti ja kaotasin 15 kilo kehakaalus. Ma ei ole kunagi nii terve olnud kui praegu. Mu sõbrad ja tuttavad on saanud lahti aknest, seljavaludest, kõrgest vererõhust, unehäiretest jne. Mõtle, mis see sinu heaks teha võib…

Paleo kohta on internetis palju ingliskeelset infot ning jõudumööda olen üritanud seda ka eestikeelsena paleo.ee veebilehel kajastada. Kui aga soovid paleo elustiiliga alustada kohe, siis nüüd on sul suurepärane võimalus saada pooleteise tunni jooksul tugevad alusteadmised oma eluviisi muutmiseks tervislikuks ning jätkusuutlikuks.

Koolitusvideo käigus

 • Aitan sul kontrolli oma tervise üle tagasi võtta
 • Näitan, kuidas kaloreid lugemata kaalust alla võtta
 • Teen lihtsaks keerulised asjad nagu insuliin, kortisool, leptiin ja veresuhkur
 • Näitan, mida süüa ja mida vältida
 • Aitan koheselt magusasõltuvusest üle saada
 • Lükkan ümber 11 müüti tervisliku toitumise kohta
 • Annan nippe ja soovitusi igapäevaseks paleo järgimiseks
 • Võtan kokku 300 e-maili põhjal korduma kippuvad küsimused

Telli paleo koolitusvideo endale või kingiks

Kes koolitab?

Ardi Ravalepik

Minu nimi on Ardi Ravalepik. Mul on lapsest saati olnud tervisega probleeme. Puberteedieas avastatud psoriaas muutus 10 aastat hiljem artriitiliseks ning arstid ennustasid et 40-selt mul sõrmed-varbad enam ei liigu. Säärane prognoos oleks igaühele hirmutav.

Paar aastat tagasi lugesin ma “uue” teaduspõhise ja kiiresti populaarsust koguva dieedi kohta, mis pidi olema vaata et imeravim paljudele uue-aja haigustele. Algul olin ma muidugi skeptiline, kuid ühel hommikul järjekordse seljavaluga ärgates ja peopesas igapäevast kolme tabletti veeretades sai karikas täis – otsustasin seal ja kohe, et nüüd aitab, proovime siis ära, mis see paleo selline on.

Minu natuke rohkem kui aasta kestnud paleo teekond on olnud üle ootuste viljakas. Artriidist tingitud seljavalud kadusid loetud päevadega. Psoriaas hakkas nahalt taanduma mõne nädalaga ning vererõhutablette pole ma pidanud võtma juba pool aastat. Lisaks külmetun ma harvemini, mu immuunsüsteem on tervem ning mul on tohutult palju rohkem energiat.

Kuid ma pole ainuke. Paleo elustiil on aidanud milioneid inimesi üle maailma võitluses kehakaalu ning erinevate degeneratiivsete haigustega nagu vähk, diabeet, südamehaigused, Parkinsoni tõbi, Alzheimer, depressioon ja viljatus. Ning ka immuunsüsteemi haigustega nagu akne, psoriaas, ekseem jne.

Minu jaoks on paleo väga tervise keskne ning kaalu langus 85 kilolt 70 peale on olnud vaid boonus. Kui algselt oli põhjus mind kimbutanud tervisehädad, siis nüüdseks on eesmärgiks olla võimalikult terve ja energiline ka vanaduspõlves.

Telli paleo koolitusvideo endale või kingiks

Dieet vs. elustiil

Paleo elustiili kõige suurem erinevus teistest dieetidest on see, et enese näljutamise (loe: kalorite lugemine) asemel annad sa oma organismile rakutasandil kõik eluks vajalikud toitained, ning muu juhtub juba iseenesest.

JAH! Kaloreid lugemata saab kaalust alla võtta

Ainevahetus on kõikide eluks vajalike protsesside alus. Kõlab oluliselt, eksole? Seetõttu nendel, kes kalorite lugemisel põhinevate dieediga suudavad edukalt kaalu langetada, esineb tihti muid toitainevaegusest tingitud terviseprobleeme, nagu seedehäired, unetus, energiapuudus, hormonaalse tasakaalu häired, väsimus ja kilpnäärme talituse häired.

Paleo elustiil annab vabaduse süüa enam erinevaid, maitsvaid ning kasulikke toite kui ükski teine kalorite lugemisel põhinev dieet. Su rakud pole kunagi näljas ning sul on energiat minna peale pikka tööpäeva ka trenni.

Mul ei ole aimugi kui palju kaloreid ma söön, aga ma tean, et süües kvaliteetset, toitainete tihedat toidu, teen ma oma kehale head ning sedasi normaliseerub mu kaal loomulikul ning tervislikul viisil. Ma naudin igat söögikorda ning seetõttu pole ma pidevalt väsinud ja stressis.

Võta tagasi kontroll oma tervise üle

Meie moodne toidulaud, täis rafineeritud toitaineid, transrasvu ja suhkrut, on suurimaks degeneratiivsete ning immuunsüsteemi haiguste põhjustajaks. Meie tänane toidusedel koosneb rõhuvas osas toitudest, mida veel vaevalt 100-200 aastat tagasi ei eksisteerinud, veel vähem 10000 aastat tagasi. Seetõttu olid ka paljud haigused siis inimkonnale tundmatud. Paleo elustiiil ongi tuletatud evolutsioonilisest biloloogiast, s.t. soovitab süüa toitu, mida inimene on loodud sööma.

Soovid paleo dieedi kohta rohkem teada?

Paleo.ee sisaldab juba üle 100 artikli ning neid tuleb pidevalt juurde. Paleo ei ole kivisse raiutud ning käib ajaga kaasas. Kui avastatakse midagi uut ja huvitavat tervisliku toitumise kohapealt, saad sellest loodetavasti esimesena teada paleo.ee kaudu. Kui soovid aga paleo elustiiliga alustada juba täna siis soovitan sulle just paleo koolitusvideot, kus annan sulle pooleteist tunni jooksul head alusteadmised, lisaks veel 4 nädala näidismenüü ning koolitusslaidid.

Telli paleo koolitusvideo endale või kingiks

Mis maksab?

100% raha tagasi garantii

Tavahind on €9.90. Telli endale või kingiks.

Riskivaba

Kui sa tunned, et see koolitus ei täitnud su ootusi 100%, siis maksan sulle 100% rahast tagasi. Küsimusi küsimata. Astu samm tervislikku tulevikku. Luban, et koolitusest on kasu igas vanuses inimestele, kel tervis oluline.

 

Tellimise juurde >>

Share This